Secure-Install

to profesjonalna firma gwarantująca sprzedaż i wysokiej jakości obsługę w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Secure-Install

to profesjonalna firma gwarantująca sprzedaż i wysokiej jakości obsługę w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Dla nas jednostka żyjąca w poczuciu bezpieczeństwa jest najlepszym fundamentem pod budowę solidnie chronionej inwestycji.

By dopasować naszą ofertę do Twoich oczekiwań, skupiamy się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Sukces osiągniemy dopiero wtedy, gdy Ty będziesz zadowolony. Gdy zachodzi taka potrzeba, wiemy na jakie kompromisy możemy sobie pozwolić, a do czego dopuścić nie możemy, wiemy gdzie leży ta granica. Jesteśmy dobrym partnerem na niełatwe czasy, ponieważ nie zostawimy Cię z ciążącym problemem. Mamy świadomość tego, jak cenne jest poczucie komfortu w pędzącym świecie. Na terenach województwa mazowieckiego i łódzkiego stale realizujemy zlecenia dla dobra tych dużych, jak i małych przedsiębiorstw, dla osób prywatnych i społeczności lokalnych.

To, co nas wyróżnia od innych, to dbałość o dobre relacje z klientami. Dla nas współpraca nie kończy się po zapłacie za wykonaną instalację.

Owszem, jesteśmy firmą, która realizuje głównie duże zlecenia, ale najprzyjemniejszą chwilą jest usłyszeć w słuchawce „ Dzień dobry, dostałem do pana numer od sąsiada….. :)”. To właśnie dlatego dzielimy się własnymi rabatami. Robimy to, aby stać Cię było na dobrej jakości sprzęt i żeby spełniać Twoje oczekiwania. U nas zyskujesz porządnie wykonaną instalację, dobór i zakup sprzętu w atrakcyjnych rabatach, oraz gwarancję.

Jesteśmy firmą z bagażem doświadczeń, opartych na sprawdzonych systemach i sprzęcie, jaki oferujemy swoim klientom. Dzięki temu, że posiadamy koncesję MSWiA na wykonywanie działalności w zakresie zabezpieczeń technicznych jesteśmy w stanie zabezpieczać obiekty i instytucje o znaczeniu strategicznym dla stabilności państwa. Nigdy nie popadamy w rutynę, dlatego nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie. Poza systemami zabezpieczeń, oferujemy też proste i złożone instalacje TV/SAT dla klientów indywidualnych, jak i instalacje zbiorcze dla całych bloków i osiedli.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania, problemy ze swoim systemem alarmowym, telewizją dozorową, telewizją naziemną, satelitarną, domofonem
- prosimy o kontakt, na pewno pomożemy.
tel: +48 887 844 187kontakt