Domofony i wideodomofony

Istnieją sytuacje, że Twój domofon nie działa ? Nie wiesz, gdzie szukać pomocy? Chętnie Ci pomożemy !

Dzięki temu, że działamy w sposób profesjonalny i odpowiedzialny, jesteśmy wykonawcami większości instalacji domofonowych w Sochaczewskich blokach!!! Mamy za sobą długie lata owocnej współpracy z licznymi spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi na terenie Sochaczew i okolic. Wykonaliśmy wiele osiedlowych instalacji domofonowych i videodomofonowych dla deweloperów w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie, Ożarowie Mazowieckim i Grodzisku.

Elfon OPTIMA
NEXWEI

Dzięki bezpośredniej współpracy z kilkoma producentami systemów domofonowych, oferujemy Państwu najnowsze technologicznie rozwiązania w bardzo korzystnych cenach.
Dla mieszkańców bloków, zdecydowanych na instalację domofonu mamy korzystne i konkurencyjne ceny. Dla inwestorów z branży budowlanej, szukających sprawdzonej i doświadczonej ekipy, mamy sprawdzone i korzystne rozwiązania systemowe o wydłużonej gwarancji.
Instalujemy i serwisujemy domofony i wideodomofony cyfrowe, szeroką gamę rozwiązań IP, oraz systemy mieszane.

DOMOFON W KLATCE, BLOKU, NA OSIEDLU

Oferujemy montaż wandalo-odpornych domofonów i wideodomofonów polskich firm ELFON, PROEL (IP DAHUA, IP GREON, PANASONIC), które umożliwiają wejście do klatki po wpisaniu 4-cyfrowego kodu, lub po przyłożeniu breloka zbliżeniowego do klawiatury lub czytnika, a w przypadku systemów wideodomofonowych IP po rozpoznaniu twarzy. Otwieranie drzwi przy pomocy breloka zbliżeniowego nie wymaga zapamiętania kodu dostępu, więc jest bardzo wygodne, zwłaszcza dla starszych osób.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani montażem domofonu w swojej klatce lub bloku, zapraszamy do kontaktu. Nasz przyjazd, rozmowa na miejscu i wycena są całkowicie darmowe i niezobowiązujące.

Na sprzęt, oraz instalację udzielamy 2 letniej gwarancji. W razie awarii oferujemy szybki serwis.

Mieszkańcom domów jednorodzinnych polecamy domofony, oraz wideodomofony marki NEXWEI, oraz COMMAX. Jest to sprzęt bardzo dobrej jakości i sprawdzony na niejednej instalacji.

Wideodomofony posiadają możliwość podłączenia dodatkowych kamer CCTV, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać efekt małego systemu monitoringu swojej posesji.

Poza solidną jakością, marki te oferują też szeroką gamę linii stylistycznych, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde wnętrze domu.

Najlepsze zabezpieczenie mienia to takie, które działa niezawodnie
w ekstremalnych sytuacjach, a jednocześnie nie dopuszcza do takich sytuacji.
Spójrz na to, co dla Ciebie najdroższe, wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie
i śpij spokojnie!