Monitoring CCTV

monitoring domowy

Zamontowane kamery w Twoim domu, lub pracy podniosą Twój komfort i bezpieczeństwo.

Zalet montażu kamer z dostępem do internetu jest wiele.
Wygoda – ruch ręką do kieszeni, kilka muśnięć palcem po ekranie i wszystko masz jak na tacy. Zdalny dostęp do podglądu, odtwarzania nagrania za pomocą smartfona, kiedy tylko masz ochotę.

Kontrola – dostając powiadomienia o zdarzeniach na telefon, pocztę e-mail w wygodny sposób możesz kontrolować zdarzenia w swoim domu, pracy i innych zabezpieczonych monitoringiem obiektach i terenach.

Bezpieczeństwo – Twoje poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najcenniejsze, dlatego na nim skupiamy się najbardziej.

Tylko sprawdzone urządzenia

Podczas spotkania określimy Twoje potrzeby. Porozmawiamy o dostępnych rozwiązaniach i ich cenach, oraz wspólnie ustalimy szczegóły potrzebne do wyceny usługi.
Nasza wycena zawierać będzie przygotowane na miarę rozwiązanie, spełniające Twoje oczekiwania. Na pewno nie sprzedamy Ci sprzętu niepewnego pochodzenia, którego jakość wykonania umożliwia korzystanie przez zaledwie kilka sezonów.
Zawsze otrzymasz od nas rabat na sprzęt, bez względu na to, o jak dużym systemie myślisz.
Dzięki temu stać Cię będzie na porządnej jakości sprzęt, który posłuży na długie lata. Takie podejście daje obustronne korzyści dla Ciebie – masz to co Cię zadowala i jest to nowoczesne – a my mamy zadowolonego klienta i więcej czasu na nowe realizacje.
Swoje instalacje realizujemy głównie na urządzeniach takich firm jak:Novus, Hikvision, BCS, Samsung, Bosch, Dahua.
Wybór tych producentów nie jest przypadkowy. Poprzez wieloletnie doświadczenie i poszukiwanie niezawodnych rozwiązań, szerokie grono producentów i importerów zostało zawężone do tej wybranej grupy.
3 lata gwarancji na sprzęt, wsparcie produktowe w postaci bieżących aktualizacji oprogramowania sprzętowego, rozwój technologiczny i realny, własny serwis. Są to przeważające zalety zakupu sprzętu od nas, a nie na własną rękę. Gwarancja na sprzęt zakupiony na portalach aukcyjnych tak na prawdę nie istnieje, gdyż najbliższy serwis jest w Chinach.
Czy wiesz, że zakup i montaż sprzętu na własną rękę narusza warunki gwarancji, które określają kto może instalować, podłączać i uruchamiać urządzenia elektryczne ?

Zlecając montaż naszej firmie masz pewność, że system będzie nowoczesny.

To duża zaleta, ponieważ wykorzystywane przez nas technologie zawsze będą wspierane przez producentów w postaci dostępności aktualizacji oprogramowania i części serwisowych.
Kłopot z serwisowaniem, rozwijaniem i aktualizowaniem systemów monitoringu mają teraz użytkownicy systemów analogowych, które z racji upływu czasu zostają wypierane przez cyfrowe systemy IP.
Do użytkowników starych, analogowych systemów kierujemy wiele propozycji podniesienia jakości obrazu do rozdzielczości HD i 4K, bez ponoszenia większych kosztów.
Na naszym facebookowym profilu często organizujemy różne akcje promocyjne , które są odpowiedzią na oczekiwania rynku.

Czasy starych, analogowych systemów telewizji dozorowej odeszły w zapomnienie, zabierając ze sobą widmo marazmu w tej branży. Współczesne kamery zapewniają użytkownikom uzyskanie obrazu wysokiej rozdzielczości sięgających nawet rozdzielczości 4K, oprócz samej rozdzielczości urządzenia, zarówno kamery jak i rejestratory oferują szereg przydatnych, nowych funkcji, które niegdyś oferowały tylko bardzo profesjonalne systemy najdroższych producentów.

Do ciekawych funkcji, jakie się pojawiły zaliczyć można funkcje inteligentnej detekcji:
– przekroczenie wirtualnej linii
– detekcja intruza
– zmiana scenerii
– detekcja twarzy
– pojawienie się lub zniknięcie przedmiotów w wirtualnych obszarach

Ponadto dużą wygodą jaką oferują nowe systemy jest połączenie p2p z rejestratorem z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując sieć internetową.
Do tego celu nie jest już wymagane posiadanie stałych adresów IP, a aplikacje na smartfony umożliwiają obsługę z dowolnych systemów operacyjnych.

Obecnie systemy monitoringu dzielimy na dwie podstawowe kategorie, są to:
1. Systemy analogowe HD, takie jak:
– HDCVI
– HDTVI
– AHD
– oraz czterosystemowe urządzenia AHD / HDCVI / HDTVI (Turbo HD) / CVBS (analog) oferujące instalatorowi możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego systemu
2. Systemy cyfrowe IP, czyli systemy pracujące na zasadzie struktury sieci lan, oferujące najwyższą jakość i szereg wielu inteligentnych funkcji.

W poniższych filmikach postaram się przedstawić różnice wynikające
z zastosowania różnych technologii. Pomoże to w określeniu wymagań
jakie stawiacie sobie Państwo co do jakości obrazu.

Przypominam o konieczności ustawienia maksymalnej rozdzielczości w oknie ustawień youtube.
Film prezentuje różnice pomiędzy kamerami analogowymi a cyfrowymi
Ten film przedstawi różnicę między kamerą analogową o podwyższonej do 960H rozdzielczości, kamerą AHD o rozdzielczości 720p i kamerą cyfrową IP o rozdzielczości FullHD.
Kolejny filmik pokazujący potęgę cyfrowej jakości

Najlepsze zabezpieczenie mienia to takie, które działa niezawodnie
w ekstremalnych sytuacjach, a jednocześnie nie dopuszcza do takich sytuacji.
Spójrz na to, co dla Ciebie najdroższe, wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie
i śpij spokojnie!