Systemy przeciwkradzieżowe EAS

Czym jest system EAS?

Elektroniczny Nadzór Artykułów (EAS) to najskuteczniejszy sposób zapewnienia ochrony handlu detalicznego. System składa się z bramek, czyli anten oraz transponderów w postaci etykiet, klipsów, naklejek Specjalne etykiety są przymocowane do towarów i mogą być odłączane i dezaktywowane przez pracownika tylko wtedy, gdy przedmiot jest kupiony lub wyrejestrowany. Kiedy aktywny transponder, przekroczą bramkę, automatycznie załączy się alarm.
Dzięki zainstalowanemu w sklepie systemowi EAS dajesz klientom doskonałą okazję do poznania wystawionych produktów, a jednocześnie chronisz swój towar eliminując kradzieże w sklepie.
Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną poradę, jak najlepiej zabezpieczyć swój biznes przed kradzieżami sklepowymi. Mamy duże doświadczenie w systemach EAS.

Sami złodzieje sklepowi twierdzą, że gdy kradną,
są złapani średnio tylko raz na 48 razy

Przez wiele lat duże sieci handlowe wdrażały wiele metod przeciwdziałania kradzieżom.
Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie zintegrowanego systemu nadzoru z wykorzystaniem telewizji dozorowej i EAS.

Nie tylko duzi mogą się czuć bezpieczni

Jeśli prowadzisz mały sklep, rodzinną firmę, której poświęcacie mnóstwo czasu, pielęgnujesz ją wyrywając chwasty, ważne jest, aby chronić to, co na Was zarabia. Instalując z nami system EAS przekonasz się, jak tanim i skutecznym jest on rozwiązaniem.
W zależności od potrzeb związanych z monitorowaniem i instalacją i budżetem, pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.
Oprócz montażu bramek, oferujemy też szeroki wachlarz etykiet, klipsów, safer’ów.

Najlepsze zabezpieczenie mienia to takie, które działa niezawodnie
w ekstremalnych sytuacjach, a jednocześnie nie dopuszcza do takich sytuacji.
Spójrz na to, co dla Ciebie najdroższe, wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie
i śpij spokojnie!