Domofony i wideodomofony

  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji domofonowych i wideodomofonowych w domach, blokach i strzeżonych osiedlach. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami sprzętu oferujemy Państwu najnowsze technologicznie rozwiązania w bardzo korzystnych cenach.

   

  Dla mieszkańców bloków, zdecydowanych na instalację domofonu w swojej klatce mamy korzystne i konkurencyjne ceny !!!

  Oferujemy montaż wandalo-odpornych domofonów polskiej firmy PROEL z klawiaturą dotykową-tensometryczną, umożliwiających wejście za pomocą wpisania 4-cyfrowego kodu, lub przy zbliżeniu specjalnego breloka do cyferblatu w panelu zewnętrznym. Otwieranie przy pomocy breloka zbliżeniowego nie wymaga pamiętania kodu i jest bardzo wygodne, zwłaszcza gdy w klatce mieszkają starsze osoby. W celu poznania szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  Na sprzęt, oraz instalację udzielamy 2 letniej gwarancji. W razie awarii oferujemy szybki serwis.

   

   

   

  Mieszkańcom domów jednorodzinnych polecamy domofony, oraz wideodomofony marki Commax, oraz Kenwei. Jest to sprzęt bardzo dobrej jakości i sprawdzony na niejednej instalacji.

  Wideodomofony posiadają możliwość podłączenia dodatkowych kamer CCTV, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać efekt małego systemu monitoringu swojej posesji. 

  Poza solidną jakością, marki te oferują też szeroką gamę linii stylistycznych, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde wnętrze domu.

   

   

  monitoring kamery cctv montaż
  12 stycznia 2017
  wyślij
  wyślij
  Formularz został wysłany - dziękujemy.
  Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

  Kontakt

  Napisz do nas

  Secure-Install

  ul. 1 Maja 1

  95-500 Sochaczew

   

  http://www.secure-install.pl

  tel. +48 887-844-187

  email: marek.szymaniak@

  secure-install.pl